Jesteś w

Suplementy diety i preparaty

Porady

Moda

Uroda

Zdrowie

Regulamin

Stres jest jednym z ubocznych czynników postępującej cywilizacji. Natłok spraw, pędzenie za życiem, problemy w domu lub w pracy to wszystko kumuluje się i powoduje niedobór melatoniny oraz serotoniny w organizmie, nazywanych potocznie hormonami szczęścia.

Środek, który oferujemy ma za zadanie pobudzić Twoje ciało do ich produkcji, stabilizuje ciśnienie krwi, uspokaja i relaksuje. Ponadto poprawia nastrój i wspomaga zasypianie.

 

Stabliss to oczywiście naturalny produkt, który jest bezpieczny dla zdrowia, a głównym jego składnikiem jest znana ze swoich właściwości zdrowotnych jagoda acai, która ma bardzo pozytywny wpływ na organizm ludzki.

 

Tabletki odstresowujące, są bardzo pomocne przy wychowywaniu dzieci. Ciągłe krzyki i zabawy malucha oraz natłok pytań i rozrabiania, może doprowadzić człowieka do szewskiej pasji, dlatego zaleca się ten preparat rodzicom, którzy już nie panują nad swoimi nerwami.

 

Stres doprowadza też do wypadania włosów, co może mieć katastrofalne skutki, ponieważ ciężko jest wrócić po tym do normalnego rozrostu owłosienia, nawet stosując odpowiednie diety i suplementy.

Wychodząc na przeciw tym wyzwaniom, został opracowany właśnie ten skuteczny produkt, który ma za zadanie przywrócić Wam normalne i szczęśliwe życie bez stresu.

 

Jedno opakowanie starcza na miesiąc czasu, więc nie jest to wygórowana kwota za cenę spokoju.

Stres i jego pozbywanie się

Tabletki na stres

Nazwa

Stabliss

Ten produkt poleca

1647 osób

Promocja

6-miesięczna kuracja, 6 opakowań: 714 zł  357 zł oszczędzasz 50 %

3-miesięczna kuracja, 3 opakowania: 357 zł 238 zł oszczędzasz 33 %

1-miesięczna kuracja, 1 opakowanie: 119 zł

Opis

Kupuję