Jesteś w

Suplementy diety i preparaty

Porady

Moda

Uroda

Zdrowie

Regulamin

Skąd pochodzą torebki firmy David Jones

Nie dla wszystkich jest jasne, skąd pochodzą torebki tej znanej firmy, dlatego postaramy się wyjaśnić w większym skrócie. Sama nazwa firmy może mylić i sugerować, że jest to firma anglojęzyczna, która wzięła swoją nazwę od imienia i nazwiska założyciela przedsiębiorstwa.

 

Także w wynikach wyszukiwania google na jednym z pierwszych miejsc ukazuje się firma o tej samej nazwie z Australii, która zajmuje się sprzedażą ubrań, butów i galanterią oraz generalnie całą modą i powstała w 1838 roku, ale produktów firmy nas interesującej nie zobaczysz. Link podglądowy znajduje się tutaj: www.davidjones.com

 

Wracając do sedna sprawy zawartej w tytule, jedynym producentem torebek o nazwie David Jones ze znanym logo przedstawiającym rycerza na koniu jest firma z Francji, która mieści się w Paryżu i powstała w 1987 roku.

 

Oryginalne produkty można obejrzeć tutajdavidjones.paris tylko nie wiadomo dlaczego tak znana marka nie ma ustawionego bezpiecznego protokołu https://, ponieważ oferuje bezpośrednią sprzedaż na stronie i odstrasza to z pewnością większość kupujących.

10 września 2018

Porady, pytania i odpowiedzi