Jesteś w

Suplementy diety i preparaty

Porady

Moda

Uroda

Zdrowie

Regulamin

Tak jak człowiek nie wykorzystuje do końca swojego mózgu i potrzebuje różnych środków do jego lepszego działania, tak samo zachowują się jego mięśnie. Do lepszej ich aktywności odpowiedzialny jest testosteron, który w normalnych warunkach, bez odpowiednich preparatów produkowany jest w niewystarczającej ilości, żeby osiągnąć wymarzony efekt muskularnej sylwetki. Dlatego specjalnie dla ludzi potrzebujących większego kopa, stworzono ten skuteczny produkt, który pobudza organizm do produkcji jeszcze więcej tego hormonu, a co za tym idzie, szybszej rozbudowy masy mięśniowej.

 

Preparat ten to nie steryd i sztuczne wynalazki. Występujące w nim składniki to 100% natura, a po dwóch miesiącach jego stosowania w Twoim ciele będzie o 1/3 więcej testosteronu, 2/3 więcej energii do ćwiczeń i 30% większy przyrost czystej masy mięśniowej. Nieważne, czy jesteś początkującym kulturystą, czy już zaawansowanym, w każdej chwili możesz zacząć stosować ten niesamowity środek, który produkowany jest w postaci kapsułek. Dzienna dawka to dwie kapsułki, co przy pojemności 60 sztuk daje miesiąc treningu. Efekty ciężkiej pracy przychodzą szybciej, a sam Arnold Schwarzenegger czułby do Ciebie respekt i pewną dozę zazdrości oraz żałowałby, że w jego czasach nie było tego Titanodrolu. Jesteśmy wdzięczni za miłe e-maile od osób, które zakupiły to cudeńko. Postanowiliśmy podzielić się z nimi w tym szczęściu i publikujemy klika ich zdjęć z komentarzami.

Aziz - Amator

"Wyglądałem jak worek na ziemniaki, a teraz po kilku miesiącach stosowania tych tabletek panienki walą do mnie drzwiami i oknami. Na daną chwilę taka sylwetka mi odpowiada i więcej mi nie potrzeba. Super, że takie coś istnieje. Dziękuję Wam Magicy za to"

 

 

James - Zawodowiec

"Nie wierzyłem w takie bajki z tymi kapsułkami. Namówił mnie mój trener, a teraz dokładają mi jeszcze piąty krążek. Nie wiem do jakiej siły mogę dojść w przyszłości, ale na pewno będę stosował ten power dalej i napiszę o następnych efektach. Trzymam za Was kciuki"

Łukasz - Początkujący

"Zacząłem niedawno przygodę z siłownią, ale widzę już małe efekty gubienia tkanki tłuszczowej. Mięśnie robią się bardziej wyraziste i kształtne. Dobrze, że zanim zacząłem najpierw znalazłem Waszą stronę i zakupiłem ten suplement. Pozdrawiam gorąco"

Skład całkowicie bez chemii i przedstawia się tak:

Ekstrakt z guarany, beta-alanina, kwas D-asparaginowy, ekstrakt z Buzdyganka naziemnego, l-arginina, ekstrakt z Kozieradki pospolitej, ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego,cynk i kofeina.

Jesteśmy przekonani, że i Ty do nas napiszesz i podzielisz się swoją opinią na ten temat, a kto wie? może zamieścimy Twoje zdjęcie i komentarz. Adres e-mail znajdziesz na głównej stronie Urody Zdroju.

Większa masa mięśniowa

Preparat na zwiększenie masy mięśniowej

Nazwa

Titanodrol

Ten produkt poleca

1317 osób

Promocja

6-miesięczna kuracja, 6 opakowań: 1092 zł  460 zł oszczędzasz 57 %

3-miesięczna kuracja, 3 opakowania: 546 zł 342 zł oszczędzasz 37 %

2-miesięczna kuracja, 2 opakowania: 182 zł

Opis

Kupuję