Jesteś w

Suplementy diety i preparaty

Porady

Moda

Uroda

Zdrowie

Regulamin

Ograniczasz się z wyprawami w góry, na spacery, z tańcami i innymi czynnościami powodującymi ruch? Teraz nie musi tak być. Sięgnij po środek do regeneracji stawów i wróć do życia już za 3 tygodnie. Flexidium 400 to preparat skomponowany z naturalnych składników, co sprawia, że mogą go zażywać wszyscy, bez względu na wiek i płeć. Uwolnij się od lekarzy i niepotrzebnych wizyt w przychodni oraz masażystów. Głównymi przyczynami z problemami stawów to siedzący tryb życia, przeciążenia, brak ruchu, nadwaga i dieta uboga w kolagen, którego wraz z wiekiem w organizmie człowieka jest coraz mniej. Po zażyciu tego skutecznego środka, nie będziesz musiał się ograniczać w niczym. Zabawy i udane podróże, wkomponowane są w proces działania  kapsułek, które z łatwością się połyka, a jedno opakowanie starcza na 30 dni. W skład tego preparatu wchodzą:

- kolagen

- biotyna

- selen

- kwas hialuronowy

- kwas I-askorbinowy

Oczywiście jeśli ktoś jest uczulony na któryś z tych składników, to nie powinien tego stosować, aczkolwiek jest to całkowicie naturalny produkt, więc nie ma skutków ubocznych.

Duże walory lecznicze tego preparatu sprawiają, że jest to rzecz, która doskonale nadaje się na prezent dla babci, dziadka lub rodziców.

Podupadające stawy i ich regeneracja

Preparat na stawy

Nazwa

Flexidium 400

Ten produkt poleca

967 osób

Promocja

3-miesięczna kuracja, 3 opakowania: 465 zł 309 zł oszczędzasz 34 %

2-miesięczna kuracja, 2 opakowania: 155 zł

Opis

Kupuję