Jesteś w

Suplementy diety i preparaty

Porady

Moda

Uroda

Zdrowie

Regulamin

Zanim trafiłeś na naszą stronę zapewne szukałeś w internecie różne sposoby na domowe metody powiększenia i pogrubienia członka. Musimy Cię jednak zmartwić, że takie środki nie działają. Na nic się zda jego ugniatanie, rozciąganie i ściskanie. Powiedzenie, że mięsień nie ćwiczony zanika i odwrotnie na tą część ciała, niestety nie działa. Z pomocą przychodzi jednak środek PeniSizeXL, który jest stworzony w stu procentach z naturalnych składników bez dodatku szkodliwej chemii i całkowicie bezpieczny w stosowaniu. Zanim jednak zdecydujesz się na jego zakup odpowiedz sobie na 3 pytania, jeżeli na 2 odpowiesz TAK to znaczy, że masz ku temu potrzebę. Oto i one:

 1) Często mężczyznom wydaje się, że ich prącie jest małe, ponieważ patrzą na niego z góry. Stań teraz nago przed lustrem, jeśli możesz i sprawdź czy dalej tak uważasz.

 2) Twoja partnerka przy penetracji rozszerza dodatkowo swoimi palcami ujście pochwy, aby było szersze?

 3) Czy Twoja partnerka nie dochodzi do rozkoszy, pomimo długiego stosunku?

Już znasz swoje odpowiedzi i teraz spokojnie możesz podjąć decyzję, ale jeśli jeszcze jej nie podjąłeś to czytaj dalej i dowiedz się następnych rzeczy o tym skutecznym środku.

Pewnie nie raz oglądałeś filmy dla dorosłych i z zazdrością spoglądałeś na "sprzęt" jakim się posługują aktorzy. Myślisz, że wszyscy mają takich wielkości prącie od urodzenia? otóż nie. Ich sekret tkwi właśnie w zażywaniu tego suplementu. Na zachodzie ten środek jest znany od dawna, a w Polsce jeszcze raczkuje, ale coraz więcej mężczyzn sięga po niego, co cieszy coraz więcej kobiet.

W skład kapsułek wchodzą:

- Buzdyganek naziemny: Roślina, która uwalnia tlenek azotu do zakończeń nerwowych przy ciałach jamistych, powodując ich powiększanie i rozciąganie.

- Muira Puama: Roślina, której korzenie służą jako afrodyzjak i zapobiega zaburzeniom seksualnym.

- Żeń-szeń: Tej rośliny nie trzeba nikomu przedstawiać, ale dodatkowym atutem, który posiada jest jeszcze zwiększony napływ krwi do penisa.

- Lepidium Meyenii: Korzeń tej rośliny zwiększa popęd płciowy i poprawia produkcję nasienia.

- Turnera Diffusa: Liście tej rośliny, nazywane Damiana, wzmacniają odczuwanie przyjemności oraz poprawiają nastrój, co przy stosunku nie jest obojętne.

- Barszcz zwyczajny: Utrzymuje kondycję i zdrowie seksualne mężczyzny.

Jak widać, preparat ten nie tylko powiększa penisa, ale służy też do silniejszej erekcji i odczuwania intensywniejszych orgazmów oraz utrzymuje organizm w bardzo udanym życiu seksualnym. Przedłuż go o prawie 8 centymetrów już teraz.

Większy i grubszy członek

Preparat na powiększenie członka

Nazwa

PeniSize XL

Ten produkt poleca

3685 osób

Promocja

6-miesięczna kuracja, 6 opakowań: 1152 zł  550 zł oszczędzasz 52 %

3-miesięczna kuracja, 3 opakowania: 576 zł 333 zł oszczędzasz 42 %

2-miesięczna kuracja, 2 opakowania: 192 zł

Opis

Kupuję