Jesteś w

Suplementy diety i preparaty

Porady

Moda

Uroda

Zdrowie

Regulamin

Jak wiadomo już od dawna dla każdej kobiety liczy się wygląd. Zaczynając od polepszenia urody należy zacząć od głowy, ponieważ każda osoba zwraca pierwszą uwagę właśnie na tą część ciała. Nie każdy dobry środek na polepszenie struktury włosów musi być w postaci tabletek lub szamponów. Nasz produkt stanowi alternatywę dla tego rodzaju medykamentów, które nie zawsze dobrze się przyjmują w tej postaci. Codzienne łykanie tabletek lub mycie włosów większości paniom uprzykrza życie, dlatego nasza strona wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom i udostępnia świetny środek w postaci żelek.

 

Produkt ten polecany jest przez Trychologów, czyli lekarzy, którzy specjalizują się diagnozowaniem i leczeniem chorób związanych z włosami ludzkimi i skórą głowy. Nasze żelki mogą stosować kobiety nietolerujące laktozy, glutenu i różnego rodzaju składników odzwierzęcych, ponieważ nie ma żadnej, nawet minimalnej ilości tego czynnika. To produkt idealny dla wegan, a przy tym bardzo smaczny, niepowodujący uczuleń i innych typów schorzeń. Jest przebadany laboratoryjnie i bezpieczny dla zdrowia.

 

W skład produktu wchodzi 50-cio krotna dawka biotyny, która odpowiedzialna jest za utrzymanie zdrowych włosów, 100% niacyny, która pomaga zachować zdrową skórę głowy, 100% witaminy B6, która odpowiada za polepszenie odporności organizmu na różne choroby, 100 % witaminy A, która wspomaga znacząco stan skóry, włosów i paznokci, 100 % selenu, który redukuje ilość szkodliwych związków dostających się do włosów i skóry, 100% cynku, przy jego niedoborze wykazuje się utratę włosów i łuszczycę, 100% witaminy B12, która pomaga w dobrym funkcjonowaniu układu nerwowego, a jej niedobór podyktowany jest dietą wegetariańską, 100 % witaminy B, która powoduje gojenie się ewentualnych ran na głowie, które mogą wpływać niekorzystnie na rozwój włosów, 100% witaminy E, której niedobór może spowodować zaburzenia w funkcjonowaniu rozrostu owłosienia, 100% kwasu pantotenowego, który poprawia kolor i stan włosów. Przy produkcji tego świetnego preparatu, nie został użyty ani jeden produkt modyfikowany genetycznie.

Zobacz, co mówi niezależna blogerka, prowadząca blog kosmetyczny.

Zdrowe i lśniące włosy

Preparat na piękne włosy w żelkach

Nazwa

Hair Care Panda

Ten produkt poleca

1856 osób

Promocja

4-miesięczna kuracja, 4 opakowania: 450 zł

2-miesięczna kuracja, 2 opakowania: 249 zł

1-miesięczna kuracja, 1 opakowanie: 150 zł

Opis

Kupuję