Jesteś w

Suplementy diety i preparaty

Porady

Moda

Uroda

Zdrowie

Regulamin

Niesamowicie skuteczny kolagen w postaci proszku do rozpuszczania w płynie np: w soku, wodzie, mleku itp. ponieważ jest bezwonny i bez smaku. Musi być rozpuszczony w letniej cieczy, nie gorącej. Jeżeli boisz się operacji plastycznych lub chcesz zaoszczędzić pieniądze, które mogłyby być wydane na ten zabieg, to najprostszym sposobem jest zaopatrzenie się w ten produkt. Starzenie się skóry twarzy i powstawanie na niej zmarszczek to proces nieunikniony, który dopada każdą z nas, aby temu zaradzić i zminimalizować skutki tej diabelskiej reakcji, specjaliści od dermo-kosmetologii opracowali ten cudowny środek.

 

Pomysł zrodził się z prostej obserwacji ryb oceanicznych i morskich, gdzie pomimo swojego wieku ich skóra ciągle pozostaje gładka i elastyczna. Naukowcy stwierdzili, że muszą posiadać one jakąś substancję, którą produkuje organizm i tak w efekcie tych badań, wyodrębnili oni i zastosowali kolagen morski, który jest do dzisiaj stosowany w tym przemiłym produkcie, który oferujemy. O jego walorach można jeszcze długo pisać, ponieważ wpływa też korzystnie na paznokcie jak na rybie łuski i na wiele innych rzeczy, ale naszym celem jest skupienie się na skórze, bo o tym myślicie najbardziej.

 

Zapewne nasuwa Wam się pytanie, czy działa to na wszystkie osoby? otóż powiemy wprost, że jeśli ktoś nie przestrzega pewnych zasad żywienia, nadużywa alkoholu, wypala paczkę dziennie papierosów, nadużywa promieni słonecznych i solarium itp. to wyniki spożywania tego preparatu będą nikłe i oscylowały tylko w kilku procentach regeneracji skóry, ale jeżeli jesteś osobą dbającą o siebie to czas dla Ciebie się zatrzyma już po kilku tygodniach stosowania, a po 12-tu tygodniach kuracji nie uwierzysz, że to Ty, tylko jakaś nastolatka, którą kiedyś nią byłaś. Dla osób, które jeszcze nie doświadczyły pomarszczonej cery, proponowane jest używanie go jako środka zapobiegawczego, który w sposób znaczący opóźni proces starzenia się.

 

Dodatkowo wspomnimy, że produkcja odbywa się bez zastosowania jakichkolwiek składników zwierzęcych i składa się tylko z dwóch składników: kolagenu morskiego i witaminy C. Nie należy spożywać tego środka , jeżeli jest się uczulonym na tego rodzaju składniki. Nie zaleca się też kobietom w ciąży i karmiących piersią. Na opakowanie składa się pojemnik z zawartością 100 gram proszku, a dzienna dawka jego spożywania to 7 gram, co stanowi, że jedno opakowanie wystarcza na 2 tygodnie stosowania. Zobacz poniżej film, który być może pomoże Ci w podjęciu decyzji.

Nieudane operacje plastyczne wykonane przez chirurgów

Kolagen morski

Preparat na odmłodzenie skóry twarzy

Nazwa

Premium Collagen 5000

Ten produkt poleca

5574 osób

Promocja

6-miesięczna kuracja, 6 opakowań: 1092 zł  459 zł oszczędzasz 58 %

3-miesięczna kuracja, 3 opakowania: 546 zł 341 zł oszczędzasz 37 %

2-miesięczna kuracja, 2 opakowania: 182 zł

Opis

Kupuję