Jesteś w

Suplementy diety i preparaty

Porady

Moda

Uroda

Zdrowie

Regulamin

Zmorą wielu kobiet jest odkładający się tłuszcz na brzuchu, udach, pośladkach i na podbródku. Próbujesz mniej jeść, a i tak to nic nie pomaga, ponieważ Twój metabolizm wolno reaguje na spalanie tłuszczu. To już teraz na szczęście nie problem. Utalentowani dietetycy opracowali złoty środek na zgubienie kilku kilo w miesiąc czasu. Zawarte w kapsułkach składniki pozwolą, aby Twoje ciało wróciło do szczupłej sylwetki w kilka tygodni od ich stosowania, a głód nie będzie Ci znany, ponieważ Slimetix likwiduje całkowicie jego napady. Już niewielkie porcje zablokują Twój apetyt na więcej i nie sięgniesz po następne kalorie, więc nie ma mowy, że będziesz się bała odkładającego się dodatkowego tłuszczu w ciele, a to co masz zacznie się rozkładać w elegancki sposób dostarczając Ci dodatkowej energii do życia.

 

Już pierwsze rezultaty będą widoczne po niespełna tygodniu od zastosowania, a po miesiącu możesz zgubić nawet do ośmiu kilo. Tak, to nie żart ! Zawarte w nim składniki, działają bardzo szybko i skutecznie i są całkowicie wolne od chemii i pochodzenia zwierzęcego. W skład tego suplementu diety wchodzi Glukomannan pochodzący z rośliny Dziwidło Riviera, która jest uprawiana w Chinach, Japonii, a także w Azji Południowo-Wschodniej oraz na świecie w szklarniach specjalnie do tego przystosowanych. Działa w ten sposób, że blokuje Twój apetyt i daje poczucie sytości w żołądku. Ponadto w skład Slimetix-u wchodzą jeszcze Chrom, który obniża cholesterol i reguluje poziom cukru w organizmie, co powoduje, że nie sięgasz po jakże pyszne słodycze. Cykoria, która oczyszcza organizm i zaopatruje go w potas, witaminy, magnez, wapń i fosfor. Afrykańskie mango, które usprawnia funkcjonowanie całego układu pokarmowego człowieka oraz zielona herbata, która hamuje wchłanianie tłuszczów z pożywienia.

 

Jeżeli jesteś uczulona na którąś z tych substancji to oczywiście nie powinnaś tego stosować. Na dzień dzisiejszy nie zgłaszał jednak nikt żadnych efektów ubocznych i powikłań oraz objawów alergicznych. Środek stosuje się 2 razy dziennie po jednej kapsułce, około 20 minut przed posiłkiem i popijany dużą ilością wody. Jego zawartość to 60 kapsułek i starcza na 30 dni stosowania, a więc sporo, zważywszy, że przez ten czas zgubisz dużo zbędnych kilogramów. Zacznij więc działać już dziś i nie narzekaj, że masz boczki. Poniżej znajdują się informacje obrazkowe oraz moduł zakupowy. Pozdrawiamy i życzymy fajnego ciałka za miesiąc.

Odchudzanie

Preparat na odchudzanie

Nazwa

Slimetix

Ten produkt poleca

2109 osób

Promocja

3-miesięczna kuracja, 3 opakowania: 357 zł 239 zł oszczędzasz 33 %

2-miesięczna kuracja, 2 opakowania: 119 zł

Opis

Kupuję