Jesteś w

Suplementy diety i preparaty

Porady

Moda

Uroda

Zdrowie

Regulamin

Pomysł na prezent

Pewnie niejednokrotnie zastanawialiście się nad prezentem dla kogoś bliskiego lub znajomego. Często nie wiadomo co kupić dla kobiety i mężczyzny, o wiele łatwiej jest dla dziecka. Postanowiliśmy rozwiać tą wątpliwość i zaproponować coś, co może posłużyć niejednej osobie. Prezent ten można podarować osobom w różnym wieku, od najmłodszych po najstarszych. O co chodzi? Już wyjaśniamy.

 

Wchodząc na stronę gadżety z własnym nadrukiem, można wygenerować i zamówić sobie fajną rzecz z jakim chcesz zdjęciem lub napisem, wystarczy że prześlesz plik z grafiką, którą masz na komputerze lub pamięci przenośnej, usadowisz ją w odpowiednim miejscu przedmiotu i już świetny upominek masz z głowy.

 

Za pomocą tego generatora można zamówić sobie koszulkę, bluzę, czapkę, maskotkę, poduszkę do spania, torebkę, kubek do picia, otwieracz do butelek, plecak damski, etui na telefon, pudełko śniadaniowe oraz wiele innych rzeczy. Odbiorca naszego prezentu na pewno będzie zadowolony, zwłaszcza jak dowiesz się jakie jest jego hobby lub zainteresowanie i przekażesz to obrazem na przydatną dla niego rzecz.

 

Wspaniałym prezentem dla męża lub żony będzie zdjęcie z jego ukochaną osobą lub całą rodziną, łącznie z dziećmi itp. Dla swojej dziewczyny, dobrym pomysłem jest zdjęcie chłopaka i odwrotnie. Wystarczy wykazać się dobrą twórczością, a wrażenia będą niezapomniane i entuzjastycznie przyjęte przez obdarowanego.

01 listopada 2018

Porady, pytania i odpowiedzi